すべての製品
-
アリ・アントニオ・ソト・バスケス優れた注意ó
キーワード [ ups ] 一致 348 製品.
高容量ミニ直流UPS家庭用ネットワーク 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| 製品名: | 小型dcは持ち上げる |
|---|---|
| テクニカルパラメータ: | 出力: 18W ミニポウアップ |
| 生産力: | 18W |
18W 12V 9V 5V MINI UPS ホーム用WiFiルーター モデム Cctv 10400mah 18w Ups 電源
| 製品名: | 小型dcは持ち上げる |
|---|---|
| サポートとサービス: | インストール,トラブルシューティング,および保守のための技術サポートチーム. バッテリー交換とファームウェア更新が提供されています. |
| 保証: | 1 年 |
18w ミニ DC UPS Wifi ルータ出力 POE15V/24V 18w 10400mah 電源アップ
| 製品名: | 小型dcは持ち上げる |
|---|---|
| 適用する: | Wi-Fi ルータ モデム CCTV カメラ |
| 色: | ブラック |
Ups 電源 10400MAH ミニUPS ブラック 10400mah Wifi Fouter 用
| 製品名: | Ups 電源 10400MAH MINI UPS |
|---|---|
| よくある質問: | 最低注文量は20セット,配達時間は7-14営業日,受付される支払い条件は,L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,およびPayPalです |
| 保証: | 1 年 |
18W ミニ DC UPS 電源 10400mah ポウアップ 5v 9v 12v 24v DC出力
| 製品名: | 小型dcは持ち上げる |
|---|---|
| サポートとサービス: | インストール,トラブルシューティング,および保守のための技術サポートチーム. バッテリー交換とファームウェア更新が提供されています. |
| 色: | ブラック |
テクニカルサポートとスムーズなインストールのためのブラック高周波オンラインUPS
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
強力な環境耐性 医療施設や重用アプリケーションのUPS電源
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
|---|---|
| Capacity: | 30KVA-1200KVA |
| High Power Capacity: | Supports power ranging from several kilowatts to megawatts for heavy industrial applications |
重量 トランスフォーマー 設計 オンライン 断絶しない電源 産業用 騒音削減用 UPS
| High Efficiency Operation: | Achieves high energy efficiency with advanced power conversion technology, reducing operational costs and heat generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |


