すべての製品
-
アリ・アントニオ・ソト・バスケス優れた注意ó
キーワード [ mini up ] 一致 322 製品.
20000mah Dc Ups プラグアンドプレイ機能 Wi-Fiルーターのバックアップ電源のために理想的です
| 申請: | Wi-Fiルーター用ミニDCUP 20000mah |
|---|---|
| 出力電流: | 2A/2.5A/3A |
| 申請書 2: | Wifi ルータのバックアップ電源 |
強力なデバイス互換性 家やオフィス用のUPS電源 IP CCTVカメラをサポート
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
UPS電源バックアップ ミニポ 60w DC UPS 再生可能エネルギーシステム
| 出力: | 60W |
|---|---|
| 適用: | モデム,IP CCTVカメラ,ルーター,ディバーター,POE,ネットワーク |
| バッテリーの量/容量: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh--48000mah 選択しました |
テクニカルサポートとスムーズなインストールのためのブラック高周波オンラインUPS
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
重量 トランスフォーマー 設計 オンライン 断絶しない電源 産業用 騒音削減用 UPS
| High Efficiency Operation: | Achieves high energy efficiency with advanced power conversion technology, reducing operational costs and heat generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
バッテリー容量 20000mah Wi-Fi ルータ用のミニ DC UPS 20000mah
| 進んだ機能: | ネットワーク管理機能,高効率設計,ビジュアルインターフェース,データログと分析 |
|---|---|
| 製品カテゴリー: | 小型dcは持ち上げる |
| バッテリー容量 2: | 2600mAhリチウム電池 |
出力 18W ミニポウ UPS 電源 5V USB 9V 12V DC出力
| 製品名: | 出力 18W ミニポウ UPS 電源 5V USB 9V 12V DC出力 |
|---|---|
| 利点: | 充電中に使えます 持ち運びが簡単 容量は8000~2000mAh 多重出力 デバイス互換性 ショートカット保護 ネットワークモニタリング 安定した電源2 つのデバイスをサポートリチウム電池 |
| 型式番号: | UPS1018,UPS1036 |
5v 9v 12v DC UPS ラウター用 断絶しない電源 ミニ DC Ups 10400mah
| 製品名: | 5v 9v 12v DC UPS ラウター用 断絶しない電源 ミニ DC Ups 10400mah |
|---|---|
| 特徴: | 拡張性,並行操作,ネットワーク管理機能,ECOモード,高効率設計,ビジュアルインターフェース,データログと分析 |
| 色: | 黒い白 |


